Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami
na stronę

Płaszcze

Rozmiar
  1. Promocja30%
    Cena promocyjna 3 073,00 zł Normalna cena 4 390,00 zł
na stronę

Włoskie płaszcze Peserico i Luisa Cerano

Polskie zimy nie należą do lekkich i przyjemnych. W okresie od grudnia do lutego mamy do czynienia z silnym wiatrem, suchym powietrzem i mrozem. Płaszcze marek Peserico, Diego M i Luisa Cerano sprawią, że żadna z Pań nie zmarznie nawet przy niskiej temperaturze i dotkliwym chłodzie na dworze. 

Płaszcze wykonano z kaszmiru, wełny górskich owiec i peruwiańskich alpak. Zastosowanie tych materiałów pozwala na znaczne ograniczenie utraty ciepła, jednocześnie zapewniając świetny wygląd. Płaszcze są lekkie i przyjemne w dotyku. Większość z nich wyposażono w funkcjonalne kieszenie i regulowany kołnierz. Płaszcze i kurtki Diego M wykonano w odcieniach różanych, pastelowych oraz nieco bardziej energetycznych, takich jak fuksja czy granat – obie wersje można z powodzeniem nosić do kozaków, mokasynów, butów sportowych. Jedynym ograniczeniem jest tu nasza wyobraźnia.

Markowy włoski płaszcz – to zakup na lata

Dobry markowy płaszcz powinien, przynajmniej w jednym egzemplarzu, znaleźć się w każdej damskiej garderobie. Ten rodzaj okrycia wierzchniego to nie tylko skuteczna ochrona przed chłodem jesienią i zimą, ale też ciekawe uzupełnienie różnych stylizacji. Płaszcz pasuje do codziennych ubrań noszonych np. do pracy czy na różne nieformalne wyjścia, ale też świetnie odnajduje się w zestawieniach z eleganckimi sukienkami i spódnicami oraz z dłuższymi butami zimowymi. Panie, które lubią wyglądać elegancko i szykownie o każdej porze roku, powinny mieć dobrej jakości płaszcz, a nawet kilka. Oferowane przez nas płaszcze włoskie spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających Klientek, a ich ciekawe, oryginalne fasony przydają pożądanego szyku Paniom, które je noszą. Uwagę zwracają też: interesująca kolorystyka i wzornictwo płaszczy włoskich marek, bardzo dobre wrażenie wizualne zapewniają np. płaszcze w kratkę lub w paski. Taki wzór zapewnia ciekawe przełamanie monotonii jednego koloru.
Zachęcany do zapoznania się z naszą ofertą stylowych płaszczów włoskich dla Pań.