Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Butik Imperium w Warszawie – o nas

W butiku Imperium znajdą Panie ponadczasowe i nowoczesne ubrania, które sprawdzą się zarówno w pracy, jak i na co dzień. Ekskluzywne tkaniny, idealne dopasowanie stroju i znakomite wzornictwo – czy jesteś gotowa na zmianę?

Niemiecka precyzja dla Ciebie

Butik Imperium to modne miejsce w warszawskim Klifie, w którym eksponowane są ekskluzywne kolekcje odzieży damskiej, produkcji znanych niemieckich firm: Luisa Cerano, Cambio, Basler, Christ, Princess Goes Hollywood, Laurel oraz Seeberger. Od 2013 roku uznaniem klientek cieszą się kreacje wizytowe, biurowe i sportowe oraz szeroka gama wysokiej klasy okryć sezonowych. 

Ekskluzywne marki z serca Włoch

W 2016 roku IMPERIUM poszerzyło swoją ofertę w nowo otwartym butiku Imperium Milano, w którym prym wiedzie włoska marka Peserico. Firma ta jest synonimem najwyższej jakości. Oferuje odzież łączącą w sobie luksus i wyrafinowaną elegancję. W nowym salonie można nabyć również oryginalne okrycia wierzchnie włoskiej marki Diego M oraz przepiękne swetry.

Dlaczego my?

Właściciele butików Imperium w Warszawie to prawdziwi pasjonaci mody. Do Państwa dyspozycji oddają butiki Imperium i Imperium Milano. Asortyment salonów to odzież łącząca styl codzienny z biznesową elegancją. W wyborze stroju pomogą wykwalifikowane stylistki.

Zapraszamy na zakupy!