Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Butiki Imperium w Warszawie – o naszych sklepach

Sklep internetowy z damską odzieżą włoską

Imperium jest internetowym sklepem z damską odzieżą włoską klasy premium. Jest to butik oferujący ekskluzywne ubrania, które polubi każda nowoczesna i elegancka kobieta. Został założony przez pasjonatów mody, którzy tę pasję wykorzystali do ubierania swoich Klientek w niepowtarzalne stroje na wiele różnych okazji.

Szykowna moda damska z włoskich wybiegów

Naszym Klientkom oferujemy niepowtarzalne kolekcje ubrań od projektantów włoskich lub inspirujących się włoskim stylem mody. Markowe ubrania w tym stylu pasują do każdej ceniącej elegancję kobiety. Świadczą o jej klasie i poczuciu gustu. Są także niezwykle zmysłowe i eksponują największe atuty w kobiecej figurze. Szykowna i elegancka moda damska z włoskich wybiegów jest więc odpowiednia dla pań, które lubią podkreślać swoją kobiecość i zwracać na siebie uwagę, lecz w subtelny sposób.

Odwiedź nasze ekskluzywne butiki w Warszawie

Jeżeli lubisz ubierać się w ekstrawagancką odzież, ale absolutnie nie kupujesz ubrań bez wcześniejszej przymiarki, koniecznie odwiedź butki Imperium lub też butik Imperium Milano w Warszawie. Są to nasze stacjonarne salony sprzedażowe, oba znajdują się w prestiżowym centrum handlowym Klif. Jest to odpowiednie miejsce dla naszych ekskluzywnych butików odzieżowych, a znajdziesz je przy ulicy Okopowej 58.

W butiku Imperium mamy najnowsze kolekcje damskiej odzieży premium marek takich jak Luisa Cerano, Cambio, Basler, Christ, Princess Goes Hollywood, Laurel oraz Seeberger. Od 2013 roku dużym zainteresowaniem naszych Klientek cieszą się kreacje wizytowe, biurowe i sportowe, a także płaszcze i inne okrycia sezonowe. Natomiast Imperium Milano to ekskluzywny butik włoski. Sklep ten oferuje najwyższej jakości odzież, w tym głównie ubrania znanej włoskiej marki Peserico. Można tu nabyć również oryginalne okrycia wierzchnie włoskiej marki Diego M oraz przepiękne, ciepłe swetry na zimę. W obu naszych salonach możesz liczyć na fachową pomoc stylistek w doborze ubrań do sylwetki i do okazji.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!