Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Imperium Milano

Imperium Milano to nowoczesny butik zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Asortyment butiku to kolekcja wysokogatunkowych ubrań. Najważniejsze z nich to jedwabne apaszki, luksusowa biżuteria i przepiękne wełniane płaszcze.

Luksusowe marki

W butiku Imperium Milano prym wiedzie kolekcja włoskiej marki Peserico. Marka ta jest synonimem najwyższej jakości, oferuje odzież łączącą w sobie luksus i wyrafinowaną elegancję. Ubrania wykonane są z wysokogatunkowych tkanin i idealnie skrojone. Prestiż Peserico został zbudowany w oparciu o wyjątkową dbałość o szczegół oraz fakt, że wszystkie detale wykonywane są ręcznie. W salonie można nabyć również oryginalne okrycia wierzchnie Diego M.

Wsparcie stylistów

Profesjonalna obsługa i niezobowiązująca atmosfera sprawia, że zakupy w IMPERIUM MILANO są czystą przyjemnością. Zatrudnione przez nas osoby to pasjonaci mody i osoby towarzyskie. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego rozmiaru, koloru czy fasonu ubrań. W razie potrzeby pomożemy w sprowadzeniu nietypowego rozmiaru lub koloru odzieży.

Dobra lokalizacja

Butik Imperium Milano (podobnie jak butik Imperium z luksusową odzieżą niemiecką) zlokalizowano w Domu Mody Klif. Obiekt wyposażono w duży, bezpłatny parking. Lokal dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy komfortowymi przymierzalniami i wykwalifikowanym, pełnym pasji zespołem.

Zapraszamy.

Butik Imperium

Nasz zespół

pracownik Sandra
pracownik Justyna
pracownik Marta
pracownik Marta Z.
pracownik Paulina

Nasze marki