Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Imperium Milano – butik w Warszawie

Imperium Milano to nowoczesny butik zlokalizowany w samym sercu Warszawy. Asortyment butiku to kolekcja wysokogatunkowych ubrań. Najciekawsze propozycje butiku Milano to jedwabne apaszki, luksusowa biżuteria i przepiękne wełniane płaszcze.

Luksusowe marki

W butiku Milano dostępna jest kolekcja ekskluzywnej, cenionej przez Klientki włoskiej marki Peserico. Ubrania te reprezentują wyrafinowaną elegancję w najlepszym wydaniu. Inną ciekawą propozycją naszego warszawskiego butiku są okrycia wierzchnie marki Diego M. Wybór markowych niemieckich i włoskich ubrań to trafna decyzja. Będą Panie cieszyć się nimi przez długie lata, a odzież zachowa swój oryginalny wygląd. Trudno też nie docenić komfortu noszenia ubrań wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Wsparcie stylistów

W Imperium Milano pracują pasjonaci mody, którzy świetnie orientują się w aktualnych trendach i potrafią doradzić Klientkom w kwestii doboru właściwego rozmiaru, koloru czy fasonu ubrań. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy zamówić nietypowy rozmiar lub kolor naszej odzieży. Gwarantujemy, że każda z Klientek wyjdzie usatysfakcjonowana zakupami w naszym butiku.

Dobra lokalizacja

Butik Imperium Milano (podobnie jak butik Imperium z luksusową odzieżą niemiecką) zlokalizowano w dogodnym dla Klientów miejscu: w Domu Mody Klif na warszawskiej Woli. Obiekt ten wyposażono w duży, bezpłatny parking. Łatwo tu trafić z różnych części stolicy i spoza niej. Butik dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dysponujemy komfortowymi przymierzalniami dla Klientek.


Zapraszamy do butiku Milano i życzymy udanych zakupów!

Butik Imperium

Nasz zespół

pracownik Sandra
pracownik Justyna
pracownik Marta
pracownik Marta Z.
pracownik Paulina

Nasze marki