Marka Diego M. Jakość made in Italy

Diego M to włoska marka, która słynie nie tylko z eleganckich kolekcji, ale przede wszystkim wysokiej jakości tkanin, precyzyjnego wykończenia i tradycyjnego rzemiosła krawieckiego. To jeden z wiodących producentów odzieży wierzchniej, który co sezon wyznacza trendy w modzie. Ubrania od Diego M doskonale łączą w sobie elegancję i luksus z wygodą, wielofunkcyjnością i trwałością.

Kilka słów o marce Diego M

Diego M to marka, która została stworzona ponad 30 lat temu w północnych Włoszech przez Diego Mazzi. Od samego początku wyznacza trendy i odkrywa nowe kierunki w modzie, dostosowując je do nowoczesnych gustów. Projektowana odzież wierzchnia od początku wyróżniała się klasyczną elegancją i wygodą, ale w realizowanych projektach zawsze można było zauważyć wyraźne wpływy współczesności. Dzięki innowacyjnym pomysłom marka nie tylko poszukiwała inspiracji w obowiązujących trendach w modzie, ale wręcz była o krok przed zmieniającymi się gustami klientów.

Wszystkie kolekcje Diego M powstają w malowniczych terenach nad jeziorem Garda w miejscowości Lazise, kilka kilometrów od centrum Werony. To tutaj odbywa się misterna praca twórcza i rzemieślnicza zgodnie z ponadczasową tradycją “Made in Italy”. Obecnie ubrania Diego M można znaleźć w najbardziej prestiżowych butikach na świecie.

Odzież wierzchnia Diego M

Kurtki, płaszcze, puchówki, parki, kamizelki, futra czy inne elementy odzieży wierzchniej Diego M to przykład najwyższej staranności o detale, wysoką jakość i elegancję. Każde proponowane ubranie wyróżnia się eklektycznym charakterem i prestiżowym designem, a jednocześnie doskonale nadają się do codziennego noszenia. Są wygodne, wielofunkcyjne i wykończone z dbałością o każdy detal. Projektanci nie obawiają się odważnych połączeń materiałów, wykorzystują całą paletę barw - od klasycznej czerni po pastelowe odcienie różu, wprowadzają szereg nietuzinkowych dodatków, jak np. błyszczące nici, cekiny, połyskujące tkaniny. Nie brak tutaj rozwiązań praktycznych, np. dwustronnych kurtek z odpinanymi rękawami. Odzież wierzchnia Diego M to idealna propozycja zarówno dla osób preferujących stylistykę sportową, jak i oczekujących rozwiązań luksusowych i ekskluzywnych.