Luisa Cerano: Wiosna/lato 2019. Tajniki nowej kolekcji

Wiosna i lato w wydaniu Luisa Cerano

Kolekcja wiosenno-letnia Luisa Cerano jest chłodna i kobieca jednocześnie, wygodna i modna, elegancka, a jednocześnie pełna zaskakujących motywów. Propozycje marki nadal zachwycają pomysłowością. Z jednej strony można znaleźć tutaj wiele ubrań, które stanowią chłodną mieszankę stylów o przejrzystej lekkości. Dominują modne elementy miejsko-sportowe, ale w eleganckim wydaniu. “Przykurzone” pastele skontrastowane zostały z chłodnymi, metalicznymi odcieniami, dzięki czemu uzyskano subtelny, a jednocześnie luksusowy charakter.

W tej kolekcji z pewnością znajdą coś dla siebie kobiety, które oczekują niebanalnej wygody. Propozycje z zakresu tzw. mody ulicznej (streetwear) wyróżniają się mocnymi akcentami kolorystycznymi, które pozwalają zachować swoją indywidualność na co dzień. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - zarówno miłośniczki wzorów czarno-białych, jak i nietypowych kombinacji kolorystycznych. Mocny odcień wiśni łączy się z jasnymi kolorami, takimi jak pastelowy róż czy kwaśna żółć. To eleganckie, a jednocześnie niebanalne ubrania, które z pewnością pozwolą ci się wyróżnić z tłumu.

Na uwagę zasługują również propozycje obejmujące kolekcję Urban Nature. W tym przypadku na plan pierwszy wysuwają się motywy etniczne i artystyczne akcenty. To prawdziwa “uczta” dla oka, obfitująca w bujne kolory, takie jak mocny pomarańczowy, fioletowy, brzoskwiniowy, granatowy i oliwkowy. Te ubrania pozwolą ci zadać nieco etnicznego szyku w miejskiej dżungli.